ورود به سایت

آمار بازدید

تاریخچه انجمن

تاریخچه انجمن صنفی مدیران کنترل کیفیت و مسئولین فنی صنایع خراسان رضوی

 

طرح تشکیل انجمن صنفی مدیران کنترل کیفیت و مسئولین فنی استان خراسان رضوی جهت پرکردن حفره های حمایتی و قانونی لازم در پیگیری مسائل صنفی و حقوقی ، با درخواست جمعی از فعالین عرصه صنعت به اداره محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ارائه گردید و پس از دریافت موافقت های لازم در تاریخ 20/02/1389 ، آگهی تأسیس و دعوت مجمع عمومی مؤسس صورت پذیرفت و اولین مجمع عمومی در تاریخ 03/03/1389 برگزار گردید و در پی آن دومین هیئت مدیره در تاریخ 06/03/1389 توسط اعضاء انتخاب شدند و بدین ترتیب انجمن فعالیت خود را در جهت اهداف اساسنامه به صورت رسمی آغاز کرد.

تاکنون طی سه دوره انتخابات برگزار شده افراد امین و معتمد توسط اعضاء انتخاب انتخاب شده اند و علی رغم تمامی موانع موجود تلاش بسیاری جهت جهت تحقق اهداف و برنامه های انجمن صورت پذیرفته و اگرچه راه ناهموار می باشد لیکن به همت این دوستان و مساعدت اداره محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نماینده محترم کانون کارفرمایان استان این انجمن موفق به پیمان جمعی در راستای بهبود شرایط حقوقی اعضاء محترم شدند که گامی مهم در راستای ..... به شمار می آید.

از دیگر خدمات انجمن برگزاری دوره های آموزشی جهت ارتقاء سطح دانش فنی همکاران عزیز ارائه خدمات رفاهی همچون خدمات بیمه ای ، تفریحی و ... ، برگزاری شورای سازش جهت پیگیری مسائل قانونی ، برگزاری اولین همایش کشوری جهت تعامل با سایر استان ها و همکاری در ارائه طرح نظام جامع کیفیت کشور ،..

اکنون در راستای یکپارچه سازی و ارتقاء سطح آموزش با کمال افتخار از شما دوستان عزیز دعوت می نماید مقالات و جزوات آموزشی خور را به آدرس انجمن ایمیل فرمائید. با توجه به اینکه گام بعدی انجمن شکل گیری کمیته های تخصصی به تفکیک حوزه کاری می باشد . در صورت تمایل، جهت ارائه تجارب و توانمندی های شما عزیزان خواهشمند است رزومه کاری حود را اعلام فرمائید. نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما اعضاء محترم باعث ارتقاء سطح خدمات ما به شما عزیزان خواهد بود. مشتاقانه منتظر شما عزیزان هستیم.